Signerad Riviére. Ram i förgylld brons, fint skick, bildstorlek 9,5 x 8 cm
1 900 SEK | 2018-08-26 18:53 |
1 800 SEK | 2018-08-26 19:13 |
1 600 SEK | 2018-08-26 19:12 |
900 SEK | 2018-08-26 18:22 |
850 SEK | 2018-08-25 12:00 |
225 SEK | 2018-08-13 18:53 |
200 SEK | 2018-08-10 16:50 |
200 SEK | 2018-08-13 01:10 |
100 SEK | 2018-08-10 14:06 |
100 SEK | Startpris |