1900-talets andra hälft, grålackerad lövträ, tre lådor, samt skåpsdörrar med bakomliggande hyll- samt lådinredning. Bredd 93, djup 41, höjd 109 cm. Nyckel finns. Bruksslitage
1 300 SEK | 2018-08-27 22:12 |
1 200 SEK | 2018-09-01 10:38 |
800 SEK | 2018-08-23 15:08 |
750 SEK | 2018-08-21 21:28 |
200 SEK | 2018-08-21 14:18 |
100 SEK | Startpris |