Omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, mindre skador, diam. 50 cm
600 SEK | 2018-09-02 16:06 |
550 SEK | 2018-09-02 13:32 |
450 SEK | 2018-08-28 21:22 |
250 SEK | 2018-08-20 16:09 |
100 SEK | 2018-08-18 14:30 |
100 SEK | Startpris |