Ett par, omkring sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage
400 SEK | 2018-09-02 18:44 |
350 SEK | 2018-09-02 19:27 |
250 SEK | 2018-09-02 00:09 |
225 SEK | 2018-08-30 11:28 |
200 SEK | 2018-08-30 09:07 |
175 SEK | 2018-08-29 20:25 |
125 SEK | 2018-08-28 18:31 |
100 SEK | Startpris |