Ett par, omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, 55 x 40, höjd 50 cm
550 SEK | 2018-09-02 19:30 |
500 SEK | 2018-08-27 08:59 |
400 SEK | 2018-09-02 19:29 |
300 SEK | 2018-09-02 10:48 |
175 SEK | 2018-08-30 18:33 |
100 SEK | Startpris |