Ett par, 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, ngt anlöpt spegelglas, höjd 50 cm
550 SEK | 2018-09-02 19:35 |
500 SEK | 2018-08-31 12:05 |
450 SEK | 2018-09-02 19:35 |
300 SEK | 2018-08-29 15:12 |
100 SEK | Startpris |