Ett par, 18/1900-tal, smärre bruksslitage, saknar enstaka prismor, skada på en fot, höjd 41 cm
1 100 SEK | 2018-09-02 16:07 |
1 000 SEK | 2018-09-02 19:36 |
900 SEK | 2018-08-30 20:18 |
500 SEK | 2018-09-01 09:34 |
225 SEK | 2018-08-28 18:54 |
100 SEK | 2018-08-19 20:52 |
100 SEK | Startpris |