1800-tal, delvis silver, bruksslitage, 46 x 36 cm
1 000 SEK | 2018-09-02 19:36 |
950 SEK | 2018-08-31 18:39 |
900 SEK | 2018-08-30 20:20 |
125 SEK | 2018-08-27 19:45 |
100 SEK | 2018-08-18 17:53 |
100 SEK | Startpris |