Bord med 6 st stolar, vara 2 med karm, 1900-talets början, senare bemålning, smärre bruksslitage, en stol utan klädsel, bord 120 x 84, höjd 74 cm, 2 ilägg 'a 32 cm
1 600 SEK | 2018-08-29 11:46 |
1 600 SEK | 2018-09-01 10:35 |
1 000 SEK | 2018-08-24 19:59 |
650 SEK | 2018-08-19 21:17 |
100 SEK | Startpris |