Omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage
850 SEK | 2018-09-02 20:04 |
800 SEK | 2018-09-02 20:04 |
150 SEK | 2018-08-30 12:11 |
125 SEK | 2018-08-24 23:43 |
100 SEK | Startpris |