Omkring 1900-talets mitt, höjd exkl kedja 57 cm, smärre bruksslitage, ej funktionstestad.
1 900 SEK | 2018-09-02 18:57 |
1 800 SEK | 2018-09-02 16:14 |
1 200 SEK | 2018-08-29 11:53 |
250 SEK | 2018-08-26 08:39 |
100 SEK | Startpris |