Ett par, omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, höjd 30 cm
200 SEK | 2018-09-02 20:15 |
175 SEK | 2018-09-02 18:50 |
150 SEK | 2018-09-02 20:15 |
100 SEK | 2018-08-25 20:04 |
100 SEK | Startpris |