Ett par, signerade, smärre bruksslitage, ojordade elkontakter. Höjd 45 cm.
450 SEK | 2018-09-02 20:37 |
175 SEK | 2018-09-02 18:58 |
100 SEK | 2018-08-29 11:58 |
100 SEK | Startpris |