1800-tal, smärre bruksslitage, 25 x 18, höjd 12,5 cm
350 SEK | 2018-09-01 12:35 |
300 SEK | 2018-08-17 16:40 |
300 SEK | 2018-08-21 16:20 |
175 SEK | 2018-08-21 12:25 |
100 SEK | Startpris |