2000-tal, smärre bruksslitage, senare brädor, längd 148 cm
5 000 SEK | 2018-08-27 18:56 |
4 800 SEK | 2018-09-02 19:11 |
1 300 SEK | 2018-08-19 08:29 |
1 100 SEK | 2018-08-24 04:25 |
400 SEK | 2018-08-21 18:19 |
300 SEK | 2018-08-21 14:16 |
100 SEK | Startpris |