1930-tal, smärre bruksslitage. Diam 65 cm, höjd 65 cm.
2 200 SEK | 2018-08-27 12:03 |
2 000 SEK | 2018-09-01 10:37 |
1 300 SEK | 2018-08-30 20:32 |
1 100 SEK | 2018-08-27 08:21 |
150 SEK | 2018-08-25 09:56 |
100 SEK | 2018-08-18 23:24 |
100 SEK | Startpris |