Signerade, samt numrerade (59/110). Rammått 81 x 64 cm.
400 SEK | 2018-09-02 19:21 |
350 SEK | 2018-09-02 19:21 |
300 SEK | 2018-08-31 13:06 |
225 SEK | 2018-09-02 19:21 |
175 SEK | 2018-08-24 16:31 |
100 SEK | Startpris |