Ett par, 18/1900-tal, smärre bruksslitage. Ojordad elkontakt, höjd 28,5 cm.
1 100 SEK | 2018-09-09 19:06 |
1 000 SEK | 2018-09-09 19:05 |
200 SEK | 2018-09-07 16:48 |
100 SEK | Startpris |