Smärre bruksslitage, mindre nagg, diam. 10,5, höjd 6 cm
225 SEK | 2018-09-16 19:32 |
200 SEK | 2018-09-16 18:31 |
175 SEK | 2018-09-16 19:32 |
125 SEK | 2018-09-11 02:57 |
100 SEK | Startpris |