Majolika, bruksslitage, sekelskifte 18-1900-tal. Diam 35 cm.
200 SEK | 2018-09-16 19:39 |
175 SEK | 2018-09-15 16:44 |
150 SEK | 2018-09-15 23:20 |
100 SEK | Startpris |