Tidigt 1900-tal, mässing, bruksslitage höjd exkl kedja ca 25 cm.
225 SEK | 2018-09-15 19:38 |
200 SEK | 2018-09-16 19:41 |
150 SEK | 2018-09-16 19:41 |
100 SEK | Startpris |