Omkring 1930-tal, smärre bruksslitage, höjd exkl. kedja 30 cm
350 SEK | 2018-09-16 17:42 |
300 SEK | 2018-09-16 14:53 |
175 SEK | 2018-09-16 09:16 |
100 SEK | 2018-09-14 05:51 |
100 SEK | Startpris |