Förgylld ram i trä, lagning på krön, 116 x 101 cm
1 400 SEK | 2018-09-16 17:00 |
1 300 SEK | 2018-09-16 16:57 |
950 SEK | 2018-09-16 16:45 |
650 SEK | 2018-09-15 23:23 |
500 SEK | 2018-09-15 16:33 |
100 SEK | Startpris |