6 st, 1900-tal, smärre bruksslitage, diam. 25 cm
2 200 SEK | 2018-09-16 18:32 |
2 000 SEK | 2018-09-16 19:47 |
800 SEK | 2018-09-16 18:34 |
175 SEK | 2018-09-16 17:31 |
150 SEK | 2018-09-11 17:04 |
100 SEK | Startpris |