1900-tal, skiva i målad med marmorimitation, bruksslitage, 83 x 51, höjd 83 cm
1 100 SEK | 2018-09-15 16:35 |
1 000 SEK | 2018-09-12 19:07 |
900 SEK | 2018-09-10 21:26 |
200 SEK | 2018-09-08 21:55 |
100 SEK | Startpris |