1800-tal, björk med svärtade detaljer i trä, smärre bruksslitage, förutom mindre skada på sidan. 88 x 45, höjd 90 cm
1 100 SEK | 2018-09-16 17:40 |
1 000 SEK | 2018-09-16 19:49 |
800 SEK | 2018-09-15 16:34 |
750 SEK | 2018-09-15 18:03 |
125 SEK | 2018-09-08 21:18 |
100 SEK | 2018-09-04 16:22 |
100 SEK | Startpris |