1800-tal, smärre bruksslitage, längd 28 cm
650 SEK | 2018-09-16 19:02 |
600 SEK | 2018-09-16 18:30 |
350 SEK | 2018-09-16 17:59 |
300 SEK | 2018-09-16 10:02 |
200 SEK | 2018-09-16 16:22 |
150 SEK | 2018-09-07 17:54 |
100 SEK | Startpris |