Hund med gosse, omkring sekelskifte 18/1900-tal, längd 17,5 cm, inga synliga skador
200 SEK | 2018-09-16 15:09 |
200 SEK | 2018-09-16 20:01 |
150 SEK | 2018-09-11 21:54 |
100 SEK | Startpris |