Marint motiv, signerad samt daterad -53. 71 x 48 cm.
25 000 SEK | 2018-09-16 19:07 |
22 500 SEK | 2018-09-16 19:01 |
17 500 SEK | 2018-09-16 17:57 |
5 000 SEK | 2018-09-12 08:24 |
1 000 SEK | 2018-09-10 00:12 |
900 SEK | 2018-09-09 20:14 |
125 SEK | 2018-09-02 22:42 |
100 SEK | Startpris |