Brunnsparken Göteborg 1944, signerad samt numrerad (2/25), bildmått 48 x 64 cm
300 SEK | 2018-09-16 18:46 |
250 SEK | 2018-09-16 20:31 |
200 SEK | 2018-09-16 20:31 |
100 SEK | 2018-09-14 19:17 |
100 SEK | Startpris |