Olja på trä, guldförgylld rizza, 18 x 14,5 cm, bra skick
700 SEK | 2018-09-16 20:34 |
650 SEK | 2018-09-16 18:58 |
600 SEK | 2018-09-15 13:21 |
550 SEK | 2018-09-11 22:08 |
450 SEK | 2018-09-06 20:53 |
450 SEK | 2018-09-11 19:17 |
350 SEK | 2018-09-10 21:37 |
100 SEK | Startpris |