8 st, tidigt 1900-tal, slipade samt etsade med förgyllning, bra skick, höjd 7 cm
1 900 SEK | 2018-09-14 16:35 |
1 800 SEK | 2018-09-14 16:31 |
150 SEK | 2018-09-10 00:02 |
100 SEK | 2018-09-07 12:12 |
100 SEK | Startpris |