4 st, bruksslitage, mindre nagg förekommer, en saknar lock. Höjd 6 - 11 cm.
300 SEK | 2018-09-16 19:13 |
250 SEK | 2018-09-16 18:22 |
225 SEK | 2018-09-15 21:28 |
125 SEK | 2018-09-13 20:16 |
100 SEK | 2018-09-08 08:43 |
100 SEK | Startpris |