Omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, saknar några beslag, 30 x 13, höjd 35 cm
550 SEK | 2018-09-16 16:53 |
500 SEK | 2018-09-16 14:22 |
300 SEK | 2018-09-15 19:22 |
250 SEK | 2018-09-13 15:50 |
200 SEK | 2018-09-08 04:25 |
125 SEK | 2018-09-10 00:06 |
100 SEK | Startpris |