1900-talets början, bruksslitage, skada på ornament, 72 x 43 cm
950 SEK | 2018-09-16 19:20 |
900 SEK | 2018-09-16 16:54 |
800 SEK | 2018-09-16 18:02 |
700 SEK | 2018-09-15 16:32 |
450 SEK | 2018-09-15 23:15 |
100 SEK | Startpris |