Tidigt 1900-tal, koppar med senare kupa i glas, bruksslitage, diam. 43, höjd 60 cm
150 SEK | 2018-09-16 19:23 |
125 SEK | 2018-09-16 19:23 |
100 SEK | 2018-09-15 19:24 |
100 SEK | Startpris |