Mindre nagg i överkant på skål. Signerad. Längd fat 22 cm, höjd 12 cm.
750 SEK | 2018-09-16 19:23 |
700 SEK | 2018-09-16 19:23 |
450 SEK | 2018-09-14 10:17 |
400 SEK | 2018-09-16 16:46 |
225 SEK | 2018-09-15 13:19 |
175 SEK | 2018-09-12 18:05 |
100 SEK | Startpris |