Certina Labora, Tissot samt Lemania. Slitage, skador, Lemania utan glas, Certina samt Tissot går vid fototillfället
600 SEK | 2018-09-23 12:18 |
550 SEK | 2018-09-14 23:16 |
400 SEK | 2018-09-10 23:26 |
100 SEK | Startpris |