Underrede i mahogny, skiva i råglas. Underrede med smärre bruksslitage, mindre nagg längs kanterna på skiva. Diam 99 cm, höjd 49 cm.
225 SEK | 2018-09-23 19:11 |
200 SEK | 2018-09-23 19:11 |
100 SEK | Startpris |