Tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage, höjd 13 cm
350 SEK | 2018-09-23 19:11 |
300 SEK | 2018-09-23 12:19 |
200 SEK | 2018-09-18 16:39 |
150 SEK | 2018-09-17 19:26 |
100 SEK | Startpris |