6 st koppar med fat, bruksslitage, missfärgningar, 2 koppar med spricka, 2 koppar saknar öra, en kopp med nagg.
600 SEK | 2018-09-30 19:11 |
550 SEK | 2018-09-30 19:10 |
450 SEK | 2018-09-26 19:25 |
450 SEK | 2018-09-30 01:06 |
125 SEK | 2018-09-17 08:40 |
100 SEK | 2018-09-16 21:13 |
100 SEK | Startpris |