Liggande modell, signerad samt daterad 1937, 49 x 72 cm
2 400 SEK | 2018-09-30 19:14 |
2 200 SEK | 2018-09-28 07:29 |
2 000 SEK | 2018-09-29 18:26 |
1 600 SEK | 2018-09-23 12:57 |
1 100 SEK | 2018-09-22 22:14 |
800 SEK | 2018-09-22 22:11 |
200 SEK | 2018-09-20 12:39 |
100 SEK | 2018-09-16 21:09 |
100 SEK | Startpris |