Mässing 18/1900-tal. Bruksslitage, längd 69 cm, djup 30 cm.
800 SEK | 2018-10-06 21:42 |
750 SEK | 2018-10-05 10:14 |
250 SEK | 2018-10-06 05:55 |
200 SEK | 2018-09-30 22:01 |
100 SEK | Startpris |