Bruksslitage, skador och lagningar. Senare bakstycke. Spegel 148 x 53 cm. Bord 60 x 28 cm, höjd 57 cm.
350 SEK | 2018-10-07 19:34 |
300 SEK | 2018-09-30 18:40 |
200 SEK | 2018-10-07 19:33 |
150 SEK | 2018-09-29 09:57 |
125 SEK | 2018-09-28 22:08 |
100 SEK | Startpris |