18/1900-tal, stora vaser med lagning, höjd 9-18 cm
350 SEK | 2018-10-07 19:39 |
300 SEK | 2018-10-07 19:39 |
125 SEK | 2018-10-07 18:51 |
100 SEK | Startpris |