Ett par, 1950-tal, bruksslitage, nycklar medföljer. 43 x 20 cm, höjd 27 cm.
225 SEK | 2018-10-07 19:47 |
200 SEK | 2018-10-07 13:50 |
125 SEK | 2018-10-07 12:50 |
100 SEK | 2018-10-01 13:48 |
100 SEK | Startpris |