Omkring 1950-tal, bruksslitage, diam. 33 mm, går ej, vikt inkl armband i stål 62 gram
3 400 SEK | 2018-10-07 14:33 |
3 200 SEK | 2018-10-07 15:27 |
1 200 SEK | 2018-10-06 21:23 |
1 000 SEK | 2018-10-01 18:50 |
100 SEK | 2018-09-26 16:28 |
100 SEK | Startpris |