Ett par, 1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage
10 000 SEK | 2018-10-06 14:12 |
10 000 SEK | 2018-10-07 17:58 |
4 600 SEK | 2018-10-03 21:07 |
2 600 SEK | 2018-09-29 22:47 |
1 000 SEK | 2018-09-23 09:52 |
100 SEK | Startpris |