Smärre bruksslitage, signerad. Höjd 35,5 cm.
1 300 SEK | 2018-09-26 14:56 |
1 200 SEK | 2018-10-07 18:29 |
500 SEK | 2018-09-30 13:50 |
100 SEK | Startpris |