Kosta Boda. Smärre bruksslitage, signerad. Höjd 29 cm.
800 SEK | 2018-10-07 10:16 |
750 SEK | 2018-10-06 12:22 |
350 SEK | 2018-09-26 22:55 |
125 SEK | 2018-09-24 20:38 |
100 SEK | Startpris |